Hotel Hřebenová bouda, Jílové

Sněžník 24, Jílové, 40701
od 580 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš hotel leží ve výšce 522 metrů nad mořem přímo na křižovatce silnic z Tisé do obce Sněžník a okresní silnice vedoucí z Děčína do Jílového kolem stolové hory Děčínský sněžník ( 750 m. n. m. ), GPS souřadnice hotelu jsou : 50°47'27.968"N, 14°5'14.811"E . Z křižovatky těchto cest vede asfaltová turistická cesta přímo na nedaleký vrchol Děčínského sněžníku, jehož rozhledna je od našeho hotelu vzdálena pouze 2 600 metrů. Cesta je však vyhražena pouze pro pěší a tak je náš hotelu s vedlejším parkovištěm ideálním výchozím místem pro krátký výlet na Sněžník.

Další informace

Po rozsáhlé rekonstrukci v letech 2008 - 2010 disponuje hotel deseti pokoji s celkem 27mi lůžky. Každý pokoj je vybaven samostatným sociálním zařízením s vanou, nebo sprchovým koutem. Součástí vybavení všech pokojů je satelitní televize. Celý hotel je, včetně pokojů, pokryt signálem WIFI internetu. Protipožární systém hotelu neumožňuje kouřit na pokojích a chodbách ubytovací části.

Ceny

Cena za osobu
580 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
27

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Česká kuchyně
Hotel Hřebenová bouda nabízí svým návštěvníkům tradiční česká jídla (Jídelní lístek) připravovaná v nově, moderně zařízené kuchyni . Na požádání náš šéfkuchař uvaří návštěvníkům také dietní jídla a jídla pro dětské návštěvníky. Naše restaurace má celkem 42 míst a je nekuřácká, je však vybavena kuřáckým salonkem s 12ti místy. Kouření v celé reaturaci je povoleno od 17té hodiny. Otevírací doba restaurace je denně mezi 11tou až 22hodinou.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Konferenční místnost - akce pro uzavřenou společnost

V prvním patře hotelu Hřebenová bouda je k dispozici konferenční místnost s 25ti místy účastníků akcí pro uzavřenou společnost. Místnost je vybavena kuchyňkou, počítačem připojeným na internet, projektorem, promítacím plátnem a velkou LCD obrazovkou.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Českosaské Švýcarsko
Hotel Hřebenová bouda najdete v jihovýchodní části Českosaského Švýcarska, v Tisském regionu . Dalšími regiony chráněné oblasti Národních parků Českosaské Švýcarsko jsou na německé straně hranic Saské Švýcarsko, na české České Švýcarsko, které hraničí podél Labe s Tisskou oblastí a nejseverněji položený region Šluknovsko a Lužické hory .

Mapa

Velká mapa