Hotel SportLife, Rumburk

Lesní 1302/12, Rumburk, 40801
od 895 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš komplex Sportlife centrum se nachází v těsné blízkosti Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužické Hory. Jsme vhodným ubytovacím zařízením pro sportovní týmy na letní či zimní soustředění, základní i střední školy na výlety či školy v přírodě, firmy a jejich sportovní dny i různé další firmení akce, ale také pro klasickou rodinnou dovolenou. Ubytování nabízíme v několika kategoriích a to hotel***, chaty a penzion. Dále Vám nabízíme prostory ke školení, sportování, ale také i k odpočinku. Rádi Vás u nás přivítáme.

Další informace

Hotelový komlex
Sportlife Centrum nabízí ubytování v hotelovém komplexu ve dvou hotelích, které jsou vzájemně propojeny průchodem.

Hotel*** budova A
nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, set-top-boxem, telefonem, přípojkou na internet nebo wifi připojením a minibarem.
Hotel nabízí celkem 64 lůžek ve 26 pokojích.

Hotel*** budova B
nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a vícelůžkových pokojích s možností využití přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, lednicí a wifi připojením.

Hotel nabízí celkem 38 lůžek v 8 pokojích.

Kapacita obou hotelů je 85 lůžek ve 34 pokojích s možností 29 přistýlek. Hotelové parkoviště je pod dohledem bezpečnostních kamer. V hotelovém komplexu se můžete ubytovat kdykoliv během roku.

Chatky a camp
Chatky jsou jednoduše, ale účelově zařízeny, k vybavení patří dvoupatrové postele, šatní skříň a stůl se židlemi. V areálu je pro chatky k dispozici sociální zařízení. Nejdále vzdálená chata je 10 m.

Ubytovací kapacita chat je 130 lůžek ve 26 pokojích. 

Wellness
Wellness to je zdraví, psychická a fyzická harmonie. Pro ty, které trápí únava a touží po klidu odpočinku a relaxaci. V našem komplexu naleznete tři  možnosti jak využít volný čas. Fitness, saunu a vířivku.

Fitness charakterizuje především životní styl, sportovní aktivity nebo systém cvičení, který vede k zlepšení fyzické výkonnosti, zdravotního stavu, k tvarování postavy, zlepšení držení těla nebo také ke snížení nadváhy.

Saunování má velmi prospěšné působení na tělesné orgány, systém krevního oběhu a hospodaření těla s vodou. Zvyšuje se odplavování odpadových látek jako i připravenost organismu bránit se proti infekcím.

Vířivka to je náš whirlpool bazén s masážním efektem, když se ponoříte do teplé bublinkové koupele odpočinete si a načerpáte nové síly.

Ceny

Cena za osobu
895 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vířivka
Wellness služby
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
235

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurační komplex zahrnuje šest samostatných sálů s kapacitou dvěstěšedesát míst a jednou krytou terasou s kapacitou stopadesát míst. Stylová patrová restaurace s velkým tanečním parketem a otevřeným krbem uprostřed restaurace s dubovými stoly. Nekuřácká restaurace, stylový salonek, velká letní terasa, squashový sál a bowlingový sál, školící místnost.  Možnost plné penze, nebo polopenze, snídaně švédským způsobem. Restaurace nabízí speciality na grilu na otevřeném ohni a speciální omáčky. Možnost rautů až do počtu třista osob. Je možné zde uspořádat různé rodinné oslavy, svatby, firemní akce, školení atd

 

Firemní akce

Sportlife Centrum nabízí prostor s bezbariérovým přístupem po celém komplexu pro firmy s možností pořádání seminářů, přednášek, školení a firemních akcí. Komletně vybavené školící středisko s audio – video technikou, plně ozvučené s možností připojení na internet (WI-FI) má kapacitu šedesát míst, další možnost je využití čtyř samostatných sálů s kapacitou čtyřicet, padesát, třicetdva a čtyřicetpět míst. Pro školení s více jak šedesát osob v jednom sále využíváme sportovní halu s kapacitou až pětset osob, samozřejmostí je ozvučení všech školících míst včetně haly.

Zajistíme doprovodné programy využití víceúčelové sportovní haly (tenis, volejbal, badminton, fotbal) bowling, squash, sauna, fitnes, whirpooll a kulturní program. Připravíme studené či teplé rauty, bankety, cocktaily atp.samozřejmostí je zajištění kompletního stravování včetně coffee breaků, rautů, recepcí apod. Doporučujeme pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a službami v místě a chtějí pro své firmy připravit firemní akci na klíč.

 

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Horolezectví
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště jako je víceúčelová sportovní hala o rozměrech dvacetdva krát čtyřicetčtyři metrů a výšce deset metrů s umělým povrchem Conipur. Hala je připravená na florbal (originál mantinely, branky a časomíra k dispozici), tenis, volejbal, nohejbal, sálový fotbal, házenou, badminton. Čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, čtyři ping-pongové stoly, šipky a fitness centrum. V areálu tři kurty na plážový volejbal, tenisový kurt (antuka), volejbal (antuka), nohejbal (antuka), francouzské koule (pentanque), st. tenis-betonový stůl, minigolf, ve večerních hodinách vše pod umělým osvětlením. Koupaliště čtyřicet krát padesát metrů, hloubka jednaceláosmdesetin metrů, včetně filtrované vody a sociálního zařízení. Od patnácteho června do patnáctého září je pod dozorem plavčíků.

     Dále pak možnost on-line bruslení, využití cyklostezek cca šedesát km, hypostezky, dobře značené turistické stezky, běžkařské tratě,  sjezdové tratě vzdálené od areálu cca dvanáct km.

    V blízkém okolí se nachází atletický stadión, krytý zimní stadión, krytý plavecký bazén cca třista metrů, umělý fotbalový trávník ve Varnsdorfu a v Dolním Podluží. Město Krásná Lípa vám umožní adrenalinový zážitek lezením na horskou stěnu. Na ranči Malevil vzdáleném od nás dvacetpět km si zahrajete golf.

Mapa

Velká mapa