Pension U parku, Rumburk

Tř. 9. května 955/53, Rumburk, 40801
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v Rumburku, který je na okraji Národního parku České Švýcarsko, to z něj dělá ideální místo pro svatby, služební cesty a jiné firemní a společenské akce vyžadující příjemné kvalitní krátkodobé a dostupné ubytování.

Další informace

Penzion je situován na ulici Tř. 9. Května, 2 minuty cesty od vlakového a autobusového nádraží. Během let 2000-2008 proběhla kompletní rekonstrukce celého areálu.

Nyní nabízíme hostům luxusně vybavené pokoje od jednolůžkových až po čtyřlůžkové, za přijatelné ceny. 

Hostům je dispozici soukromé hlídané parkoviště přímo v areálu penzionu. 

Každý pokoj obsahuje vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, pokoje mají televizor, šatní skříně, noční stolky, malý stolek a židle podle počtu lůžek.
Kapacita penzionu je 55 lůžek. 

Některé pokoje mají vlastní balkón. V nabídce máme také dva speciální manželské pokoje s vlastním vchodem tak aby byli manželé minimálně rušeni.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
600 Kč
Jednolůžkový pokoj
400 Kč
Snídaně
50 Kč
Třílůžkový pokoj
900 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Parkoviště
Společenské prostory
Restaurace
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace
70

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V prostorách penzionu se nachází restaurace s kapacitou 70 míst, kde můžete v klidu vychutnat některou z položek našeho bohatého jídelního menu. V době obědů a večeří se v restauraci nekouří. V létě pak můžete během slunečného odpoledne posedět na letní terase.
Naše kuchyně je v provozu denně, kromě specialit a minutek, nabízíme také denní nabídku hotových jídel, za příjemné ceny. V případě že máte zájem dostávat denní nabídku prostřednictvím emailu kontaktujte nás, objednávky hotovek přijímáme jen do 10:30.
Chcete-li uspořádat rodinnou oslavu, svatební či promoční hostinu, nebo třeba firemní večírek? Využijte služeb našeho Cateringového servisu. Máme bohaté zkušenosti s přípravou večírků, zábav, rautů, hodů, firemních akcí, slavnostních večeří, atd.
!V naší restauraci je možné platit stravenkami!

Firemní akce

Chcete-li uspořádat rodinnou oslavu, svatební či promoční hostinu, nebo třeba firemní večírek? Využijte služeb našeho Cateringového servisu. Máme bohaté zkušenosti s přípravou rautů, hodů, firemních občerstvení, slavnostních večeří, atd.

Sportovní možnosti v okolí

Horolezectví
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Okolí

Město Rumburk nabízí celou paletu nejrůznějších přírodních, kulturních a společenských zážitků v nejsevernějším výběžku České Republiky. Jako příklad lze uvést unikátní Rumburskou Loretu, V nedalekém okolí města naleznete Velké množství rozhleden jako jsou například v Rumburku Dymník, v Krásné Lípě Vlčí hora ze které je při dobrém počasí možno spatřit i Ještěď. Naše nejsevernější rozhledna Tanečnice, Hrádek u Varnsdorfu a další. Pro letní období nabízí okolí Rumburka koupaliště, různá sportoviště, tenisové kurty, horolezecké stěny, městské parky, nebo jen čistou přírodu. Nedaleký nejmladší Národní park České Švýcarsko s unikátní geomorfologií skalních měst. Pokud máte dobrý tip na výlet který tu chybí, nebo konkrétní požadavky napište nám na penzionuparku@centrum.cz.

Mapa

Centrum 500m
Velká mapa