Penzion Relax, Rybniště

Rybniště 155, 40751
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion RELAX (dříve Malý Semerink) byl kdysi proslaveným letoviskem, ležícím v lesích u dnešního nádraží Chřibská, asi 2km severovýchodně od Horní Chřibské mezi Národním parkem Českosaské Švýcarsko a Lužickými horami.

Další informace

První budova slouží k ubytování, nachází se zde také sauna, vířivka a  ve druhé budově se nachází zázemí jídelny s TV satelitním příjmem, restaurace s wifi připojení, školící místnost s kapacitou 70 osob, a herna. Na venkovní ploše je zřízeno dětské hřiště, odstavná plocha na parkování vozidel a také plocha na grilování. Celková ubytovací kapacita objektu je 70 míst, z toho 11 dvoulůžkových, 5  třílůžkových , 6 čtyřlůžkových,jeden  pětilůžkový a jeden sedmilůžkový. Přistýlka je možná. Umístění je vhodné pro dovolenou, cykloturistiku,konání svateb, oslava životních jubileí, školy v přírodě, letní tábory a ozdravné pobyty. Krásné a klidné místo pro uklidňující RELAX. 

K dispozici Vám po celou dobu pobytu bude příjemná restaurace s barem a jídelnou. Zde Vám rádi připravíme celodenní stravování za příznivé ceny a především v domácí kvalitě. Součástí našich služeb je  sauna,vířivka, sklepní pivnice, kulečník, stolní fotbal, el. šipky a ruské kuželky. Větší skupiny můžou využít  školící místnost s dataprojektorem, flipchartem nebo klasickou školní tabulí. WiFi připojení je v restauraci.

Ceny

Cena za postel
500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
500 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
500 Kč
Jednolůžkový pokoj
700 Kč
Pětilůžkový pokoj
500 Kč
Přistýlka
200 Kč
Sedmilůžkový pokoj
500 Kč
Šestilůžkový pokoj
500 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
500 Kč

v období červenec, srpen, svátky,Velikonoce, Silvestr - cena na osobu/noc -550,-Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Terasa
Venkovní ohníště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
70
Čtyřlůžkové pokoje
6
Dvoulůžkové pokoje
11
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
70
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1
Sedmilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

Trezor
TV
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Restaurace nabízí tradiční českou kuchyni, sezónní dobroty podle Vašeho přání. Příjemný dojem z návštěvy penzionu a restaurace posílí široká nabídka kvalitních vín zejména z jižní Moravy. Kulinářské zázraky šéfkuchaře můžete vychutnávat v restauraci nebo na letní terase s vodotryskající fontánou a okouzlujícím výhledem do zahrady a pohledem na jezírko ležící kolem lesů Českého Švýcarska

Kongresové možnosti

Firemní akce

JSME V PŘÍRODĚ ČESKÉHO ŠVÝCARSKA
Rodinné oslavy, narozeniny, svatby, životní jubilea, narození dítěte, třídní srazy, porady, školení, školy v přírodě, JSME TU PRO VÁS:-)
Čeká Vás významný životní den nebo rodinná událost? A proč byste jí měli prožít právě u nás na Relaxu? Náš profesionální tým se o Vás postará jako o vlastní. Příjemná rodinná atmosféra Relaxu Vám umocní zážitky a pocity z Vašeho velkého dne.
Momentky v úžasném prostředí naší rozlehlé a upravené zahrady s rybníčkem budou i po letech na Vašich fotografiích velice pěkně působit.
Umíme připravit menu dle Vašich představ nebo se plně svěřte do péče našeho zkušeného a vyhlášeného kuchaře.
Pokud budete mít zájem, celý areál penzionu bude k dispozici jen Vám.
Těšíme se na Vás:-)

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
Horolezectví
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna aut
Půjčovna lyží
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

PENZION RELAX s restaurací se nachází v LUŽICKÝCH HORÁCH – ČESKÉ ŠVÝCARSKO v roce 2001 byla tato oblast vyhlášena jako "TOLŠTEJNSKÉ PANSTVÍ".

Kromě čistého ovzduší a lesů, klidu a pohody u nás naleznete i aktivní odpočinek. Můžete vyrazit na nespočet výletů po zdejším okolí. Mezi vyhlášené patří výlety např. na soutěsky do Hřenska, Pravčickou bránu, hrad Tolštejn, Dolský mlýn, Mariinu vyhlídku, Vlčí horu, Jedlovou hora a mnoho dalších. Pobyt si můžete zpříjemnit i výlety do nedalekého Německa (starobylé Drážďany, lázně Bad-Schandau, hrad Konigstein a další)
Sportovní nadšenci si jistě nenechají ujít místní adrenalin park a lanové centrum na Jedlové, golf fotbal na Dymníku, nespočet cyklistických a pěších stezek nebo v zimním období dva skiareály s umělým zasněžováním a několik běžeckých tras.
 

Mapa

Centrum 2km
Autobus 2.5km
Vlak 15m
Velká mapa