Rekreační areál POD JEDLOVOU, Jiřetín pod Jedlovou

Jedlová 14, Jiřetín pod Jedlovou, 40801
od 200 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Růžena v Jiřetíně pod Jedlovou nabízí ubytování vhodné pro skupiny vyznávající aktivní formy odpočinku v sepjetí s přírodou.

Další informace

K dispozici je 55 lůžek s možností využití vlastního vaření přímo v penzionu, nebo všech druhů penzí v naší jídelně. Sociální zařízení jsou na chodbách a nejsou tedy vybavením pokojů. Pro větší kolektivy (např. školy, školky, podniková školení apod.) máme k dispozici dvě učebny. Jsme též schopni zajistit i dopravu našimi smluvními autobusy.

V chatě je k dispozici společenská místnost pro 50 osob s TV, kuchyně vybavená sporákem, plynovou stoličkou, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a veškerým vybavením potřebným pro vaření pro větší kolektivy. Jako příslušenství chaty je k dispozici druhý objekt s další společenskou místností pro cca 50 osob TV. V případě pobytu s penzí je k dispozici jídelna s dětským koutkem. Kapacita chaty je 56 osob. Objekt je vybaven společnými sprchami a WC.

V průběhu lyžařské sezony nabízíme slevovou akci na týdenní pobyty za jednotnou cenu 25.000,- za celý objekt. K dispozici je soukromý dětský vlek ( 150 m) kolaudovaný v roce 2008. V chatě je vybavená kuchyně včetně myčky na nádobí,společenská místnost s TV a ústřední topení s obsluhou.

Ceny

Domácí mazlíček
50 Kč
Jednolůžkový pokoj
200 Kč
Plná penze
240 Kč
Polopenze
160 Kč
Snídaně
80 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Parkoviště
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
55
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
3
Jednolůžkové pokoje
1
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
1
Sedmilůžkové pokoje
1
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Sportovní vyžití v okolí: · zimní sportovní areál · letní sportovní areál · cyklistika · turistika (rozhledna, bývalý hrad…) · autovýlety · rybolov

Mapa

Velká mapa