Penzion U nás, Jetřichovice

Vysoká Lípa 126, Jetřichovice, 40502
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pokud se chystáte do Českého Švýcarska a hledáte příjemné ubytování, věnujte několik málo okamžiků nabídce ubytování v našem penzionu. Penzion U Nás se nachází v srdci Národního parku České Švýcarsko, v malebné náhorní vesničce Vysoká Lípa, která dnes slouží především k rekreaci nebo užití příjemné dovolené.

Další informace

Pension nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Kapacita našeho penzionu je 4x dvoulůžkový pokoj.

Ceny

Cena za osobu
500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
8
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
30

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Příjemné posezení a pestrý výběr z tradiční české kuchyně. Restaurace s celodenním provozem po celý rok. V letních měsících je otevřena terasa s možností grilování. 

Příjemné posezení a pestrý výběr minutkových a hotových jídel, zvěřinových specialit, alko a nealko nápojů. Kapacita restaurace cca. 35 míst. Kapacita terasy cca. 40 míst. Ideální k pořádání rodinných oslav, svateb, narozenin s možností ubytování.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Horolezectví
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna skútrů
Solárium
Squash

Okolí

Národní park České Švýcarsko - České Švýcarsko je mimořádně půvabná a turisticky velmi atraktivní oblast na severu Čech. Jde o romantický kraj divokých pískovcových skal, hlubokých roklí, stolových hor a rozlehlých lesů

Obec  Vysoká Lípa - Náhorní ves, je pravděpodobně slovanského původu a patří k nejstarším v celé oblasti Českého Švýcarska. První zmínka o Vysoké Lípě se vztahuje k roku 1378. Zdejší soubor lidové architektury patří k nejcennějším v celé oblasti.

Mapa

Autobus 25m
Velká mapa