Penzion U Stašáků, Jetřichovice

Vysoká Lípa 118, Jetřichovice, 40502
od 420 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš pension se nachází v samém srdci Národního parku České Švýcarsko, v obci zvané Vysoká Lípa a my se Vám budeme snažit zpříjemnit pobyt v něm. Jsme rodinný pension, ve kterém se bude cítit každý jako doma.

Další informace

Pokoje jsou standardně vybaveny s rádiem. Soc. zařízení je přímo na patře (WC, sprchový kout nebo vana, umyvadlo). Součástí objektu je stylová restaurace s TV, minutkovými jídly a širokým výběrem nápojů, ovocných pohárů a moučníků. (snídaně, večeře). Ve všech pokojích je možné se připojit na internet. V letním období možnost posezení na venkovní terase či zahrádce. Možnost opékání, rožnění. Parkovat můžete přímo před objektem na vyhrazeném parkovišti.

Ceny

Cena za osobu
420 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.000.100 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.000 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Zahrada
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Koupání řeka, jezero

Okolí

Zimní aktivity: běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky.

Letní aktivity: Výchozím místem pro výlety do nejnavštěvovanější části Labských pískovců je Hřensko, ležící na soutoku Labe s Kamenicí. Skládka dřeva a vorařská krčma jsou zde připomínané už v roce 1445. Z Hřenska se můžeme vydat právě k největším atrakcím Labských pískovců - do Divoké a Tiché soutěsky nebo na Pravčickou bránu, největší skalní most ve střední Evropě o výšce 16 m a rozpětí 26 m. Dále můžete navštívit zbytky skalních hrádků Šaunštejn a Falkenštejn, překrásnou vyhlídku do labského údolí Růžového hřebenu, Kyjovské údolí na říčce Křinici nebo roubené hrázděné domy ve Vysoké Lípě. Stejně přitažlivá jsou místa jen mírně vzdálenější, avšak pohodlně dostupná na kole či autem: Město Děčín s unikátní Růžovou zahradou a termálním koupalištěm. Kouzelný goticko-renesanční zámek Benešov. Bizarní skalní město Tiské stěny. Jetřichovice, rázovitá rekreační obec s vynikajícím koupáním. Nový Bor s prohlídkou výroby světoznámého skla. To je jen několik z mnoha možností atraktivních výletů. Tři naučné stezky - návštěvníky seznamují se zdejší přírodou - skalními výtvory, rostlinstvem, živočišstvem a nabízejí jim nádherné scenérie s výhledy až do Saska. Jsou to NS Jetřichovické stěny (z Jetřichovic do Vysoké Lípy), NS Přátelství ČR-SRN (z Hřenska přes Pravčickou bránu, Meznou a soutěsky zpět do Hřenska) a NS Růžová (z Růžové okolo Růžovského vrchu k Dolskému mlýnu, Kamenické Stráně přes Pastevní vrch zpět do Růžové).

Mapa

Autobus 80m
Velká mapa