Penzion Permon, Chřibská

Chřibská 196, 40744
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Permon se nachází na severu České republiky, ve Šluknovském výběžku, v oblasti chráněné krajiny Lužických hor a národního parku České Švýcarsko cca 14 kilometrů od Pravčické brány, mikroregionu Tolštejn a Sever.

Další informace

Hotel Permon se nachází na severu České republiky, ve Šluknovském výběžku, v oblasti chráněné krajiny Lužických hor a národního parku České Švýcarsko cca 14 kilometrů od Pravčické brány, mikroregionu Tolštejn a Sever.

Kapacita hotelu PERMON je 36 míst v jedno až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením.  V zimním období je k dispozici větším skupinám sauna a whirpool v areálu Bajtlich (za poplatek).

Ceny

Jednolůžkový pokoj
500 Kč

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel
Dětský koutek
Bar
Restaurace
Kadeřník, holič
Masáže

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Lednička
Satelit, kabelová TV
Kuchyňka
Videopřehrávač

Restaurace

Celodenní stravování v útulné restauraci, imbiss a různé lahůdky s kompletním sortimentem osvěžujících nápojů u denního baru.. Velmi vhodné prostředí pro pořádání skupinových a firemních akcí.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Sportovní hala
Jezdectví, koně
Rybolov
Bazén venkovní
Fitness, posilovna

Okolí

Výlety: Národní park České Švýcarsko - Pravčická brána, CHKO Labské pískovce a CHKO Lužické hory, hrad Tolštejn, zámek Chřibská, Dolní Chřibská - mlýn z roku 1884, Jetřichovické skály, Tokáň, Pustý zámek, poutní místo na Křížové hoře, Kamenický Šenov - Panská skála,  

Sportovní využití: (v přilehlém RS Bajtlich) tělocvična, posilovna, hala na stolní tenis, venkovní asfaltové hřiště na kopanou, házenou, volejbal či nohejbal, venkovní plavecký bazén, sauna, whirpool (za poplatek), minigolf, kuželník, klubovna, televizní místnost, kulečník, posezení v baru nebo na terase.  
 
Letní aktivity: cykloturistika, jízda na koních, rybaření, turistika. Letní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí travnaté hřiště na kopanou, hřiště s minikopanou, atletickou dráhu, 3 antukové tenisové kurty, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a osvětlením na basketbal, florbal, tenis, nohejbal a volejbal.

Běžky, pekáčování, sáňkování, sjezdové lyžování. Zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou – nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774 m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky.

Mapa

Velká mapa