SKLÁŘSKÁ HOSPODA U RŮŽENKY, Chřibská

Krásné Pole č.ev. 5, Chřibská, 40744
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Naše společnost Vám nabízí domácí a klidné prostředí.Personál je Vám plně k dispozici a ochotně Vám poslouží v každé situaci.Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Další informace

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je domácí prostředí,které jsme pro Vás vytvořili. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.Restaurace u sklárny se nachází v Lužických horách a to v odlehlé části obce Chřibská, která se nazývá Krásné Pole.Sousedí s objektem nejstarší sklárny v Evropě,která byla založena roku 1414. Sama restaurace kdysi sloužila jako ubytovna a později i jako kulturní dům, pro skláře. Ještě dnes si staří skláři rádi posedí a popovídají o minulých časech v místní restauraci. Však se zde vyrábělo těžké hutní sklo, které bylo známé po celém světě. Restaurace prošla malou rekonstrukcí a nyní je plně funkční. Nabízíme ubytování širokému spektru zájemců, např. pro soukromé firmy, školní výlety, sportovní soustředění, turisty atd.. Upřednostňujeme domácí a klidné prostředí. Je zde možnost koupání, houbaření. K dispozici je také víceúčelové hřiště, nebo tenisové kurty. V areálu je možnost grilování a venkovních rautů. Zdejší kraj je zkrátka stvořen, pro obrovskou relaxaci. Spousta návštěvníků využívá rádo např.: Jízdu na koních, běžkaření a lyžování vůbec. Je zde v okolí spousta sjezdovek. Například Horní Podluží, kde mají i školičku pro začátečníky. Vše v okolí do 6 km. Dají se zde také pořádat pěší výlety a výlety na kolech.Například na rozhlednu Jedlovou, nebo hrad Tolštejn. Také můžete navštívit podzemní štolu v Jiřetíně pod Jedlovou. 

Možnost domluvení se na dlouhodobém pronájmu objektu. Cena dohodou. Upřesnění : Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení,tj. záchod,umyvadlo,sprcha. Kuchyňka je společná a nabízí : Rychlovarnou konvici,lednici,indukční vařič a nádobí. K dispozici je také automatická pračka (za mírný poplatek).

Dále nabízíme trvalé připojení Wifi.Ceny

Apartmán
1.900 Kč
Cena za postel
330 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
75 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Přistýlka
330 Kč
Snídaně
120 Kč
Třílůžkový pokoj
1.000 Kč

Cena je závislá na délce pobytu.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
35
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 3km
Autobus 100m
Vlak 4km
Velká mapa