Penzion Koliba, Varnsdorf

Okružní 3227, 40747
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Koliba se nachází na okraji města Varnsdorf. Ani 0,5 km od hranice s Německem. Penzion se nachází u jezera Mašínák, kde najdete klid, prostor a přírodu.

Další informace

enzion nabízí 5 pokojů a společnou kuchyň. Každý pokoj má TV a WIFI. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a sprchou. Za penzionem se nachází částečně zakrytá terasa, gril, zahrada a les. V přední části je jezero, kde můžete rybařit a v létě můžete plavat. Je zde také možnost, aby se na procházku kolem jezera. V letní sezóně (1.5-1.10) je otevřen bufet s venkovní terasou. Zde si můžete dát občerstvení a nápoje. 

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.800 Kč
Domácí mazlíček
75 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
450 Kč
Třílůžkový pokoj
1.350 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
2
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero

Okolí

V blízkosti penzionu je snadno dostupná vlaková i autobusová zastávka. Pokud budete chtít vyrazit za nákupy, tak jistě pořídíte ve Varnsdorfu, kde se Vám nabízí několik supermarketů a pěší zóna s obchůdky.Typy na výlet:Šluknovský výběžek zdobí nádherná krajina Lužických hor, ať už je to v jakémkoli ročním období.Nejsou to hory tyčící se do nebe, ale je v nich spousta krásných scenérií, které stojí za vidění a také hodně milých míst, kde je příjemné pobýt.Jedlová hora, na jejímž úpatí leží městečko Jiřetín pod Jedlovou, je vysoká 774 metrů nad mořem a na svém vrcholu má velmi pohlednou kamennou rozhlednu vysokou 23 m, ze které je krásný kruhový rozhled.Hned v sousedství je kopec se zříceninou hradu Tolštejn a také odtud je vyhlídka široko do kraje.Zde se Vám rovněž nabízí Putování po Tolštejnském panství´- krásný vandr za přírodou a kulturními pamítkami národního parku České Švýcarsko.Nad Jiřetínem se zvedá kopec Křížová hora s kapličkami a kostelíkem.Pokud to sněhové podmínky dovolí, jsou v okolí hned dvě sjezdovky s vlekem. Pěknými lesními scenériemi tady vedou značené běžkařské tratě.Na výlet můžete vyrazit i na nově otevřenou vyhlídkovou věž "Hrádek" ve Varnsdorfu.

Mapa

Centrum 2km
Autobus 200m
Vlak 200m
Velká mapa