Penzion Koliba, Varnsdorf

Okružní 3227, 40747
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Restaurace a penzion Koliba se nachází ve Varnsdorfu, 39 km od německého města Görlitz, a nabízí restauraci, bar a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Další informace

Pokoje mají kabelovou TV a některé také pohodlné posezení. K vybavení patří rychlovarná konvice. Standardem je vlastní koupelna s vanou nebo sprchou.

Na místě lze využívat pokojovou službu.

Penzion nabízí také výbavu pro vodní sporty. V okolí se můžete věnovat řadě aktivit včetně cyklistiky, rybaření a pěší turistiky. Od Restaurace a penzionu Koliba je to 33 km do lázeňského města Bad Schandau a 35 km do města Bautzen (Budyšín). Letiště Václava Havla Praha je vzdálené 90 km.

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.000 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
13
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
1
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
30
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Restaurace

Kapacita restaurace je 40 míst uvnitř a 40 míst na venkovní terase. K mání je široká nabídka české i minutkové kuchyně po celý den. Nenechte si ujít naši vyhlášenou česnečku ani ostatní speciality. Využijte možnosti pořádání svateb a různých rodinných a firemních oslav.

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero

Okolí

V blízkosti penzionu je snadno dostupná vlaková i autobusová zastávka. Pokud budete chtít vyrazit za nákupy, tak jistě pořídíte ve Varnsdorfu, kde se Vám nabízí několik supermarketů a pěší zóna s obchůdky.Typy na výlet:Šluknovský výběžek zdobí nádherná krajina Lužických hor, ať už je to v jakémkoli ročním období.Nejsou to hory tyčící se do nebe, ale je v nich spousta krásných scenérií, které stojí za vidění a také hodně milých míst, kde je příjemné pobýt.Jedlová hora, na jejímž úpatí leží městečko Jiřetín pod Jedlovou, je vysoká 774 metrů nad mořem a na svém vrcholu má velmi pohlednou kamennou rozhlednu vysokou 23 m, ze které je krásný kruhový rozhled.Hned v sousedství je kopec se zříceninou hradu Tolštejn a také odtud je vyhlídka široko do kraje.Zde se Vám rovněž nabízí Putování po Tolštejnském panství´- krásný vandr za přírodou a kulturními pamítkami národního parku České Švýcarsko.Nad Jiřetínem se zvedá kopec Křížová hora s kapličkami a kostelíkem.Pokud to sněhové podmínky dovolí, jsou v okolí hned dvě sjezdovky s vlekem. Pěknými lesními scenériemi tady vedou značené běžkařské tratě.Na výlet můžete vyrazit i na nově otevřenou vyhlídkovou věž "Hrádek" ve Varnsdorfu.

Mapa

Centrum 2km
Autobus 200m
Vlak 200m
Velká mapa