Penzion Stará Mlékárna - apartmány - Kytlice, Kytlice

Kytlice 159, 40745
od 800 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Stará mlékárna se nachází v centru malebné vesničky Kytlice v samotném srdci Lužických hor. Obklopíte se klidem a pohodou, užijete si dlouhé procházky hlubokými lesy a bezpečné cyklotrasy. V nejbližším okolí je možná i jízda na in-line bruslích, a v zimě na lyžích nebo běžkách.

Další informace

Ubytovat se můžete v jednom z osmi plně vybavených dvou až čtyřlůžkových apartmánů, které lze v případě Vašeho přání propojit. Kromě vybavené kuchyňské linky a kompletního sociálního zařízení je Vám k dispozici televize a internetová přípojka.Samozřejmostí je i apartmán s bezbariérovým vstupem a možnost ubytování Vašich mírumilovných zvířecích miláčků. U penzionu je velká zahrada pro dětské hry i letní posezení. Parkování je možné na zahradě na připraveném parkovišti. Při nepříznivém počasí se můžete setkat ve společenské místnosti s krbem a barem.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.300 Kč
Domácí mazlíček
45 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Třílůžkový pokoj
1.000 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
TV
WC

Firemní akce

Pokud si Vaše společnost přeje uspořádat školení, teambuilding nebo potřebuje zajistit pouze ubytování na výjezdní akci, jsme připraveni vám pomoci. Náš apartmánový dům vám nabízí možnost ubytování a školení pro firmy. Máme pro Vás k dispozici školící místnost, kterou je možno variabilně upravit jako učebnu či meetingroom, vybavenou velkou LCD televizí pro vaše prezentace. Jsme schopni vám zajistit coffe break či občerstvení formou švédských stolů nebo hotových jídel.

Večer můžete strávit u našeho baru nebo na zahradě u táboráku či grilování. Splníme Vaše veškerá přání a požadavky za skutečně přijatelné ceny s respektem na Váš finanční limit.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
In-line bruslení
Lyže, snowboard
Půjčovna kol

Okolí

Jedlová, Hvozd, Rozhledna na Hvozdu, Luž, Hřensko, Tiské skály, Ralsko, Tolštejn, Klíč

Mapa

Velká mapa